Про школу танців

Східні танці в Києві, школа танців, танець живота навчання, bellydance, Санія Аліферова, УАВСТ, індійські танці, арабські танці, запис до груп, навчання танцю живота в Києві, дорослі групи, дитячі групи, індивідуальне навчання східним танцям, bollywood, Raks Sharki, майстер-класи.

Восточные танцы

Школа східних та індійських танців  при Центрі східної культури «Роксана»
запрошує всіх бажаючих на заняття!

Якщо Ви хочете стати, бути та назавжди залишатись красивою та щасливою –  Ваш шлях лежить до Школи східних та індійських танців “Роксана” – одну  з найкращих шкіл в Києві! Центр східної культури  “Роксана” є дійсним членом УАВСТ (Української Асоціації виконавців східного танцю”.

Керівник Центру  – Санія Аліферова – Президент Київського відділення УАВСТ, суддя міжнародної категорії IAED, хореограф-постановник, педагог вищої категорії .

Восточные танцы

Про танець

«Raks Sharki», або як  його ще називають «Танець живота», «Bellydance», «Danse du Ventre», «Oriental» східні танці, Арабські танці – це все сучасні назви давнього єгипетського танцю. Танцю, якому все рівно скільки Вам років, скільки Ви важите та чи сідаєте Ви на шпагат… Цей танець вимагає від Вас тільки одного – вміння радіти життю! Так-так, не дивуйтесь. Радість – єдина обов’язкова умова. «Танець живота» подарує Вам, дорогі дівчата та жінки, здоров’я, привабливість, жіночність та  впевненість в собі. Повірте, кожна жінка створена для танцю!

Про школу

Восточные танцыШкола східних та індійських танців при ЦСК “Роксана” активний учасник та призер Українських і Міжнародних чемпіонатів, конкурсів, фестивалів – таких як  “Марафон Гран-ПРІ УАВСТ” (Київ), “Східна феєрія” (Дніпро), “Ель-Фаюм” (Київ), “Бал-белліданс” (Київ), “Парад шкіл” (Київ), “RAKSolana” (Суми),   “Роксоляна” (Львів) “Maktubi Raks” (Вінниця), Чемпіни України по версії АСЕТУ (Ялта 2013-2014 рр), Чемпіони України по версії УАВСТ (Київ), Чемпіони Європи (Болгарія, г.Кітен), ВОЛОДАРІ КУБКУ СВІТУ IAED (Турція, Кемер 2019).

Путешествие на ВостокКолектив “Роксана” з успіхом представив глядачу 9 повноцінних концертних програм: “365 днів та одна ніч”(2008), “Заїр”(2009), танцювальна вистава “Казка про кохання”(2010), “Тайна Сходу”(2011), “Весняний калейдоскоп”(2012), Східні фантазії”(2013), “Феєрія танцю”(2014), “Схід – річ витончена”(2015), “Мандрівка на Схід”(2016), “Нам 10 років!” (2018), “Танцуючи на веселці” (2019). Кожна концертна програма складалась з 25-35 танцювальних номерів, хореографом-постановником і режисером яких є Санія Аліферова.

Навчання танцю живота “з нуля”

detskij-balletВ школі “Роксана” проводиться начання східним та індійським танцям “з нуля”, тобто  без підготовки. Навіть якщо Ви ніколи не займались ані спортом, ані танцями, Ви можете в будь-який момент почати займатись в школі. Відсутні будь-які вікові чи вагові обмеження (тільки за медичними вказівками).  Найголовніша вимога до учениць – це бажання займатись! Десятки дівчат та жінок – вже реалізували свою мрію – опанувати прекрасне мистецтво східного танцю! А Ви?

Програма навчання

Восточные танцыВ програму навчання входить: вивчення базових рухів та напрацювання техніки  східного танцю, вивчення сольних та групових танцювальних композицій, навички роботи з аксесуарами (шаль, трость, сагати, крила, саблі, віяла тощо), вивчення фольклорних арабських стилів, ритмів. По бажанню – участь в концертах, конкурсах і фестивалях (сольно та в групі).

Форма одягу для занять

Восточные танцы Форма одягу – зручна та комфортна для Вас: легінси чи штани, спідниця, майка, топ (бажано з  відкритим животом), платок на стегна(не обов’язково), чешки чи балетки на ноги (можна без).

Вартість навчання:

iПробне заняття в групі – БЕЗКОШТОВНО!

Вартість абонемента на 8 занять (1 календарный місяць) = 700 грн.

Разове заняття в групі – 150 грн.

Індивідуальне заняття: – діти 400 грн/академічна година;   дорослі 500 грн/година.

ЧЕКАЄМО НА ВСІХ БАЖАЮЧИХ
ПІРНУТИ В  АТМОСФЕРУ  КРАСИ  ТА ГРАЦІЇ – СВІТ СХІДНОГО ТАНЦЮ!

Підписуйтесь на сторінку Центру східної культури  “Роксана” в Facebook,
щоб бути в курсі новин!  facebook.com/RoksanaDance

танец живота

Східний танець